The London Tester neemt je mee naar een smakelijke hotspot in Londen: Wringer and Mangle in Hackney.
UPDATE 2020: Wringer and Mangle is helaas permanent gesloten op deze locatie
Ik wilde al zo lang een keer naar de wijk Hackney, maar om de een of andere manier heeft het vijf jaar geduurd hier eens langs te gaan!
Deze wijk ligt in Noordoost Londen (vlak boven de wijk Shoreditch) en is vanaf ons huis maar een kwartiertje met de bus. Schande dus dat we hier nu pas heen gingen!
Met Nick zijn broer + vriendin op bezoek, hadden we een goed excuus om eens te gaan brunchen in Hackney en onze oog viel al snel op de bijzonder uitziende ‘Wringer and Mangle’. We maakten een reservering voor zondagochtend en dit is wat we ervan vonden…
WRINGER AND MANGLE IN HACKNEY

DE ENTREE
Deze buurt in Hackney wordt ook wel ‘London Fields’ genoemd en het is een beetje alternatief hoekje van de stad, met veel street art, alternatieve winkeltjes en marktjes.
Goed is om te onthouden dat hoewel het op zondag hier lekker rustig is en je dus altijd wel plek hebt (kwamen wij met onze reservering in een vrijwel leeg restaurant), je hier toch wel beter op zaterdag heen kunt, omdat er dan ook markt is in de buurt, wat alles een beetje levendig maakt.
Als je toch op zondag wilt gaan, kun je in plaats van ontbijt/brunch misschien beter voor de ‘Sunday Roast’ gaan vanaf een uur of 1/2 ’s middags.
Wringer en Mangle is een restaurant en daarnaast ook een bar, lounge en ze hebben ook een terras voor als het mooi weer was (hint: dat was het niet echt toen wij gingen).



Plan NU je Londen Trip!
Wil jij binnenkort naar Londen en weet je niet hoe je je tijd het beste moet indelen? Welke bezienswaardigheden nou écht de moeite waard zijn? Waar de leukste cafeetjes en winkels zitten?
Dan is onze digitale gids voor jou:
- 140+ pagina’s vol inspiratie, reistips, handige links en achtergrondinformatie
- 4 uitgewerkte wandelroutes, elk met 20-30 stops die écht de moeite waard zijn
- interactieve routes in Google Maps
- GRATIS jaarlijkse updates
- tips voor de wijken: City of London, Southwark, South Bank, Chelsea, Belgravia, Westminster, Soho en Covent Garden
HET INTERIEUR
Bij ons bezoek was er… eh… niemand, wat een beetje afdeed aan de gezelligheid, maar waardoor we wel goed naar het interieur konden kijken.
En er was genoeg te zien! Het leek hier geïnspireerd door een oude gymzaal, met veel hout en inclusief een oude gymnastiek bok aan het eind van de eetruimte.
Overal staan kleine spulletjes die door de hele wereld verzameld te lijken zijn en door de vele groene planten die bij het enorme raam staan oogt het er toch fris en gezellig.





HET MENU
Ze staan bekend om een van de eerste plekken in de stad die een zogenaamde ‘Bottomless Brunch’ doen, waarbij je voor een vast bedrag kunt eten én erbij kunt drinken. Daar moet je natuurlijk ook Brit voor zijn om zoiets te bedenken.
De Bottomless Brunch is bij Wringer and Mangle £20 per persoon en is alleen op zaterdag tussen 11 uur ’s ochtends en 4 uur ’s middags te krijgen. Voor 90 minuten lang krijg je dan ongelimiteerd bubbels, bier of de cocktail van de dag naast je eten.
Op het brunch menu (11:00-13:00, het hele weekend) staat niet alleen de Full English Breakfast (en een vegan versie daarvan), maar je kunt ook gaan voor diverse soorten eitjes met brood, een ‘Huevos Rancheros’ tortilla, burgers of spicy fried chicken tempura met salade.
Wij hadden stiekem voor onze brunch thuis ontbeten en dat bleek een beetje een foutje, want de brunch gerechten hier waren wel een beetje heftig allemaal en dus hadden we eigenlijk niet zoveel trek meer. Oeps!






Hotspots in Londen
Ontdek de leukste plekken in Londen waar je lekker kunt eten en drinken, shoppen tot je er bij neervalt, of even heerlijk kunt relaxen.
HET OORDEEL
Op bijna elke dag van de week gebeurd er wel iets anders bij Wringer and Mangle en het is dan ook altijd leuk hier te komen.
Zo hebben ze om te beginnen elke dinsdag ‘T-bone Tuesdays‘ (de naam verklapt je al wat je kunt verwachten) en is het elke woensdag genieten van slow cooked crab met diverse dipjes en bijgerechten voor een aangepaste prijs.
Mocht je Wringer en Mangle op vrijdagavond bezoeken, bereid je dan vast voor, want dan is het tijd voor het ‘dine + drag‘ event waarbij je een echte drag queen dinner show vol glitters en slechte muziek en grappen kunt verwachten.
Er zijn het hele weekend DJ’s aan het spelen in de bar (tot laat) en je kunt naast diverse cocktails ook bar snacks bestellen.
Zaterdags is voor ‘dine + dance‘ en hierbij krijg geniet je van een welkomstdrankje aan de bar, daarna een modern Brits menu, gevolgd door een afterparty op de dansvloer.
Zin in een echte Sunday Roast? Tussen 1 uur ’s middags en 9 uur ’s avonds kunt je elke zondag kiezen uit een roast met steak, gebraden kip, vegetarische roast of verse vis. Natuurlijk geserveerd met seizoensgroenten, aardappels, jus en Yorkshire Pudding. Zoals het hoort in Engeland!
En ook de kids worden niet vergeten, want Wringer and Mangle hebben ook elke dag een special menu voor kinderen, met onder andere kipnuggets, nachos en gegrilde zalm met rijst.

TIP: Oyster Card
In Londen reis je in het OV met de Oyster Card: een handig plastic pasje waar je geld op kan zetten en die je bij het instappen en uitstappen (de bus alleen bij het instappen) tapt op de kaartlezers.
Voor toeristen is er ook de Visitor Oyster Card, die je thuis al kunt aanvragen en waarmee je op diverse plekken extra korting krijgt.
PRAKTISCHE INFORMATIE
LET OP: Deze hotspot is helaas permanent gesloten op deze locatie
MEER INSPIRATIE NODIG?
- Ontbijten in Londen
- Koffie in Londen
- Markten in Londen
- Afternoon Tea in Londen
- Restaurants in Londen
- Pubs in Londen
- Rooftop Bars in Londen
- Uitgaan in Londen
- Shoppen in Londen
HEB JIJ NOG EEN GOEDE HOTSPOT TIP VOOR ONS?